Operator dźwigu

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Operator dźwigu? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Operator dźwigu?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Operator dźwigu i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Operator dźwigu. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Operator dźwigu?

Operator dźwigu jest odpowiedzialny za obsługę dźwigów podczas podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków. Współpracuje z zespołem, dba o bezpieczeństwo oraz skuteczne i terminowe wykonanie zadań.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Operatora dźwigu, osoby zainteresowanej pracą z ciężkimi maszynami i gotowej do wykonywania zadań w dynamicznym środowisku. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie w obsłudze dźwigów oraz dbasz o bezpieczeństwo w miejscu pracy, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze dźwigów
  • Posiadanie uprawnień do obsługi dźwigu
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych
  • Komunikatywność

Zadania:

  • Obsługa dźwigu zgodnie z zaplanowanymi zadaniami
  • Przenoszenie i podnoszenie ciężkich ładunków
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy
  • Współpraca z zespołem w celu efektywnego wykonywania zadań
  • Regularna konserwacja i czyszczenie dźwigu

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 4500-6000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premie za osiągnięcia i za staż pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia w zakresie bezpiecznej obsługi dźwigów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do narzędzi i sprzętu najwyższej jakości
  • Benefity sportowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Operator dźwigu?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy