Kierownik budowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Kierownik budowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Kierownik budowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Kierownik budowy i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Kierownik budowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Kierownik budowy?

Kierownik budowy zarządza i koordynuje projekty budowlane od początku do końca. Odpowiada za planowanie, budżetowanie oraz zapewnienie, że projekty są realizowane na czas i w ramach budżetu. Dodatkowo zarządza podwykonawcami, komunikuje się z interesariuszami oraz zapewnia zgodność z przepisami bezpieczeństwa.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Kierownika budowy, profesjonalisty z szerokim doświadczeniem w zarządzaniu projektami budowlanymi. Idealny kandydat jest skrupulatny, posiada umiejętności budżetowania i planowania oraz doskonałe zdolności komunikacyjne i przywódcze. Dołącz do nas już dziś i sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami budowlanymi
  • Znajomość metod budowlanych, materiałów i przepisów
  • Silne umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z interesariuszami
  • Zdolności przywódcze i podejmowanie decyzji
  • Budżetowanie i zarządzanie kosztami
  • Zrozumienie przepisów i procedur bezpieczeństwa
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Planowanie i harmonogramowanie projektów budowlanych
  • Zarządzanie budżetami i wydatkami
  • Nadzorowanie działań budowlanych i personelu
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • Zapewnienie zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości
  • Komunikowanie postępów projektu interesariuszom
  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów
  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji projektowej
  • Szkolenie i mentorowanie personelu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000 PLN - 12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie za wyniki
  • Samochód służbowy lub dodatek na podróże służbowe
  • Program wsparcia dla pracowników
  • Wydarzenia integracyjne dla zespołu
  • Dodatkowe dni urlopu
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Kierownik budowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy