Pracownik ochrony

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Pracownik ochrony? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Pracownik ochrony?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Pracownik Ochrony i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Pracownik Ochrony. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Pracownik ochrony?

Pracownik Ochrony jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa obiektów, mienia oraz osób. Patroluje przypisane obszary, monitoruje sprzęt do nadzoru oraz egzekwuje zasady i procedury bezpieczeństwa. Pracownik Ochrony może również reagować na sytuacje awaryjne i incydenty, takie jak alarmy czy zakłócenia, oraz udzielać pomocy w razie potrzeby.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Pracownika Ochrony, osoby czujnej i niezawodnej, mającej silne poczucie odpowiedzialności. Idealny kandydat powinien posiadać doskonałe umiejętności obserwacji, skutecznej komunikacji oraz umiejętność zachowania spokoju pod presją. Jeśli jesteś zaangażowany w utrzymanie bezpiecznego środowiska, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Dodaj tekst na końcu: Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Posiadanie ważnego świadectwa ochrony
  • Doświadczenie w ochronie lub pokrewnym obszarze
  • Znajomość procedur i protokołów bezpieczeństwa
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do stania lub chodzenia przez dłuższe okresy
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • Patrolowanie przypisanych obszarów
  • Monitorowanie systemów monitoringu
  • Egzekwowanie procedur bezpieczeństwa
  • Reagowanie na alarmy i incydenty
  • Udzielanie pomocy w razie potrzeby
  • Współpraca z innymi członkami personelu
  • Raportowanie zdarzeń i incydentów
  • Utrzymywanie porządku na terenie obiektu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-5500 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Materiały i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Premie za zaangażowanie i wyniki
  • Benefity pozapłacowe (karty sportowe, karty lunchowe)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Pracownik ochrony?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy