Operator elektrowni

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Operator elektrowni? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Operator elektrowni?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Operatora elektrowni i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Operator elektrowni. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Operator elektrowni?

Operator elektrowni odpowiada za nadzorowanie i kontrolowanie pracy urządzeń elektroenergetycznych w elektrowni. Monitoruje on parametry techniczne, wykonuje niezbędne regulacje oraz reaguje na wszelkie awarie czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Operatora elektrowni, specjalisty z obszaru energetyki, który jest odpowiedzialny za bezpieczne i efektywne funkcjonowanie elektrowni. Osoba na tym stanowisku powinna mieć doświadczenie w obszarze elektroenergetyki oraz być gotowa do podejmowania szybkich decyzji w przypadku awarii czy nieprzewidzianych sytuacji. Dołącz do nas już dziś i sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora elektrowni
  • Znajomość zasad działania urządzeń elektroenergetycznych
  • Umiejętność szybkiego reagowania na awarie i nieprawidłowości
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolność pracy w warunkach stresowych
  • Wykształcenie techniczne związane z energetyką
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń elektroenergetycznych
  • Wykonywanie niezbędnych regulacji i napraw
  • Reagowanie na awarie i nieprawidłowości w funkcjonowaniu elektrowni
  • Raportowanie danych dotyczących pracy urządzeń
  • Współpraca z innymi operatorami oraz technikami elektroenergetycznymi
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000 PLN - 8000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w programach motywacyjnych
  • Dostęp do obiektów rekreacyjnych
  • Benefity socjalne
  • Szkolenia i programy doskonalenia umiejętności
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Operator elektrowni?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy