Pracownik kolei

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Pracownik kolei? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Pracownik kolei?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Pracownik Kolei i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Pracownik Kolei. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Pracownik kolei?

Pracownik Kolei zajmuje się obsługą pociągów, sprawdzaniem biletów, zapewnianiem bezpieczeństwa podróżnych, oraz dbaniem o porządek na dworcach i w wagonach. Jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg podróży oraz udzielanie pomocy pasażerom.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Pracownika Kolei, osoby odpowiedzialnej i komunikatywnej, która lubi pracę z ludźmi i ma umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych. Jeśli masz doświadczenie w pracy z pasażerami oraz potrafisz zachować spokój w trudnych sytuacjach, dołącz do nas! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na dworcu kolejowym
  • Umiejętność obsługi klienta
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na kolei
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)

Zadania:

  • Obsługa pasażerów na dworcu kolejowym
  • Kontrola biletów i zapewnienie bezpieczeństwa podróżnym
  • Monitorowanie ruchu pociągów
  • Reagowanie na sytuacje awaryjne
  • Utrzymywanie czystości na dworcu i w wagonach
  • Współpraca z zespołem obsługi pasażerów
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z funkcjonowaniem dworca kolejowego

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 4500 PLN - 5500 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w programach motywacyjnych
  • Możliwość korzystania z karty sportowej
  • Benefity socjalne
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Pracownik kolei?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy