Elektryk

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Elektryk? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Elektryk?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Elektryk i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Elektryk. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Elektryk?

Elektryk to specjalista zajmujący się instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Jego zadania obejmują również diagnostykę usterek, montaż oświetlenia, oraz wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Elektryka, osoby z doświadczeniem w branży elektrycznej, która posiada praktyczną wiedzę na temat instalacji elektrycznych. Jeśli jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i masz chęć rozwijać się zawodowo, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk
  • Znajomość obowiązujących przepisów oraz norm z zakresu elektrotechniki
  • Umiejętność wykonywania prac naprawczych i konserwacyjnych
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Sprawność manualna oraz zdolność pracy w zespole
  • Posiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Instalacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • Montaż oświetlenia i sprzętu elektrycznego
  • Diagnoza i usuwanie usterek
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac
  • Przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów BHP
  • Wsparcie innych działów w zakresie prac elektrycznych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 4500-6000 zł brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Materiały i narzędzia potrzebne do pracy
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Mile widziane inicjatywy i propozycje rozwoju firmy
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Premie za dobre wyniki
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Elektryk?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy