Mechanik maszyn rolniczych

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Mechanik maszyn rolniczych? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Mechanik maszyn rolniczych?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Mechanik maszyn rolniczych i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Mechanik maszyn rolniczych. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Mechanik maszyn rolniczych?

Mechanik maszyn rolniczych zajmuje się naprawą, serwisowaniem oraz konserwacją maszyn i urządzeń rolniczych. Wykrywa usterki, wymienia i naprawia uszkodzone części, oraz przeprowadza przeglądy techniczne maszyn.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Mechanika maszyn rolniczych, pasjonata techniki rolniczej, który lubi wyzwania związane z naprawą maszyn. Jeśli interesujesz się nowinkami technologicznymi w rolnictwie i chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym środowisku pracy, serdecznie zapraszamy do aplikacji. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Mechanik maszyn rolniczych
  • Znajomość mechaniki pojazdów rolniczych
  • Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie mechaniki pojazdów lub podobnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków

Zadania:

  • Naprawa i serwisowanie maszyn rolniczych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych
  • Przeglądy techniczne maszyn
  • Wymiana i naprawa uszkodzonych części
  • Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: od 4500 do 5500 zł brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Mechanik maszyn rolniczych?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy