Operator CNC

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Operator CNC? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Operator CNC?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Operator CNC i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Operator CNC. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Operator CNC?

Operator CNC obsługuje i nadzoruje obrabiarki sterowane numerycznie, takie jak frezarki czy tokarki, dbając o prawidłowy proces obróbki metali lub innych materiałów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Operatora CNC, osoby z doświadczeniem w obsłudze maszyn CNC oraz zdolnej do precyzyjnego wykonywania zadań. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku przemysłowym, zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
  • Znajomość programowania i ustawiania maszyn CNC
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego
  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zadania:

  • Obsługa i nadzór nad obrabiarkami CNC
  • Ustawianie narzędzi i programowanie maszyn
  • Kontrola jakości obrabianych elementów
  • Diagnozowanie i usuwanie drobnych awarii
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Dokumentacja wykonywanych prac

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: od 4500 PLN do 5500 PLN miesięcznie, w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet szkoleń zawodowych
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
  • Dofinansowanie do karty multisport
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Operator CNC?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy