Stoczniowiec

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Stoczniowiec? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Stoczniowiec?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Stoczniowiec i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Stoczniowiec. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Stoczniowiec?

Stoczniowiec zajmuje się produkcją, montażem, oraz remontami jednostek pływających. W jego obowiązkach może również być budowa i naprawa konstrukcji stalowych, a także inne prace związane z działalnością stoczniową.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Stoczniowca, pasjonata budowy i remontu jednostek pływających, który jest gotowy do pracy w dynamicznym środowisku stoczniowym. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą na morzu, dbasz o jakość wykonanych prac, oraz masz umiejętności manualne, to zapraszamy do naszego zespołu. Dodaj tekst na końcu: Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku stoczniowca
  • Umiejętność obsługi narzędzi stoczniowych
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa pracy na morzu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne i sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w warunkach stoczniowych

Zadania:

  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych na jednostkach pływających
  • Naprawy i konserwacje jednostek pływających
  • Praca z narzędziami i maszynami stoczniowymi
  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Współpraca z innymi członkami załogi

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-5500 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży stoczniowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (karty sportowe, kulturalne)
  • Premie za dobre wyniki i osiągnięcia
  • Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie grupowe od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Możliwość korzystania z narzędzi i sprzętu wysokiej jakości
  • Szkolenia i kursy doszkalające
  • Programy motywacyjne i integracyjne dla pracowników
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Stoczniowiec?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy