Mechanik okrętowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Mechanik okrętowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Mechanik okrętowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Mechanika Okrętowego i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Mechanik Okrętowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Mechanik okrętowy?

Mechanik Okrętowy jest odpowiedzialny za utrzymanie sprawności technicznej oraz naprawy różnych komponentów okrętowych. Jego zadania obejmują także diagnozowanie usterek, wykonywanie testów oraz zapewnianie bezpieczeństwa na pokładzie.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Mechanika Okrętowego, osoby z pasją do techniki, posiadającej doświadczenie w utrzymaniu i naprawach jednostek pływających. Jeśli interesujesz się branżą morską, masz odpowiednie kwalifikacje oraz chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Mechanik Okrętowy
  • Znajomość procedur i standardów bezpieczeństwa morskiego
  • Umiejętność diagnozowania usterek i wykonywania napraw
  • Wykształcenie techniczne lub pokrewne
  • Zdolność pracy z dokumentacją techniczną
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Utrzymanie i naprawa mechanizmów okrętowych
  • Diagnozowanie usterek i wykonywanie napraw
  • Obsługa narzędzi i urządzeń mechanicznych
  • Przeprowadzanie testów sprzętu na pokładzie
  • Współpraca z innymi członkami załogi okrętowej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 6000 PLN - 10000 PLN brutto miesięcznie
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Subsydia na kartę Multisport
  • Dostęp do dodatkowych świadczeń pracowniczych
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Program motywacyjny i premiowy
  • Możliwość udziału w projektach branżowych
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy
  • Imprezy integracyjne i wydarzenia firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Mechanik okrętowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy